Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > LSK: Wypowiedzi po spotkaniu BKS Aluprof – Winiary

LSK: Wypowiedzi po spotkaniu BKS Aluprof – Winiary

BKS Aluprof przegrał na własnym parkiecie z Winiarami Kalisz 1:3. Po tym spotkaniu poważne pretensje do lokalnych dziennikarzy miał trener drużyny gospodyń, Wiktor Krebok.

Anna Barańska, kapitan Winiar: – Cieszę się, że wygrałyśmy 3:1 i komplet punktów pojedzie do Kalisza. Mecz był dobry i dramatyczny, stał na wysokim poziomie. Raz prowadziłyśmy my, później BKS odrabiał straty. Jestem zadowolona, że zwyciężyłyśmy.

Katarzyna Jaszewska, kapitan BKS-u Aluprof:

Żałujemy, że ten mecz się tak zakończył. Mieliśmy Kalisz »na widelcu« w dwóch setach, mogłyśmy zakończyć je na własną korzyść. Niestety ostatnia partia była już wypadkową tych wcześniejszych. Niepotrzebnie tak szybko straciłyśmy wiarę, bo uważam, że Winiary były dzisiaj spokojnie do ogrania.

Igor Prielożny, trener Winiar:

Pocieszający jest fakt, że nie zagraliśmy na 100%, ale i tak odnieśliśmy sukces. Jesteśmy zadowoleni z faktu, że byliśmy górą w końcówkach setów. Bardzo dobrze zaprezentowaliśmy się na przyjęciu. BKS był niesamowicie dobrze przygotowany taktycznie do tego meczu. Fakt, że Bielsko dochodziło na styk punktowy w poszczególnych setach był spowodowany naszymi błędami. Dla nas to był taki normalny mecz. Cieszymy się, że wygraliśmy za trzy punkty.

Wiktor Krebok, trener BKS-u Aluprof:

Gratuluję Igorowi takiego zespołu. Przegraliśmy ten mecz, chociaż wiadomo, że chcieliśmy go wygrać, ale to jeszcze nie koniec rozgrywek. Więcej Państwu (lokalnym dziennikarzom – przyp. redakcja) nie będę nic mówił, bo sami napisaliście w prasie, że Bielsko nie ma szans. Zdołowaliście mi zawodniczki dokumentnie. Dziewczyny przeczytały gazetkę Alu-Set-Prof… cóż ja będę mówił. Jeśli najbardziej kurtuazyjnie wypowiada się dziennikarz z Kalisza, to ja nie mam więcej nic do powiedzenia.