Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Nalbert oficjalnie zawodnikiem Cimone Modena

Nalbert oficjalnie zawodnikiem Cimone Modena

Przy okazji wywiadu emitowanego przez główny ogólnokrajowy kanał brazylijskiej telewizji TV Globo, Nalbert potwierdził, że jego rozmowy z Cimone Modena w sprawie gry w tym zespole zakończyły się pomyślnie. Gwiazda światowej siatkówki już intensywnie trenuje...

Włoskie strony internetowe potwierdzają doniesienia z Brazylii, podkreślając, że Nalbert Tavares Bitencourt już niebawem pojawi się w Italii. Przed przewidzianym na dzień 25 marca ligowym wyjazdowym meczem 23. kolejki z zespołem Michała Winiarskiego – Itas Diatec Trentino, ma nastąpić oficjalna prezentacja Nalberta jako nowego zawodnika Cimone Modena.

Przypomnijmy, że Cimone nie będzie pierwszym włoskim klubem Nalberta. Przez kilka lat grał on z przerwami w Lube Banca Macerata, z którą zakończył przygodę kontuzją w meczu ligowym, w marcu 2004 roku. Niewiele brakowało, aby ta kontuzja pozbawiła go startu w ateńskiej olimpiadzie.Rekonwalescencja po tamtej kontuzji przebiegała jednak na tyle sprawnie, że ten jeden z najlepszych siatkarzy świata, kapitan reprezentacji Brazylii, mógł z kolegami świętować zdobycie złota olimpijskiego.

Nalbert otwarcie zgłasza aspiracje do powrotu do kadry i startu z reprezentacją Brazylii w Pekinie 2008. Trener Bernardinho nie zamyka mu drogi do reprezentacji, a nawet wykonał już pierwszy gest wskazujący, że jest przychylny staraniom siatkarza. Nalbert znalazł się w szerokiej kadrze Brazylii na Ligę Światową 2007.

źródło: inf. własna, planetavolei.com.br, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved