Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Magdalena Śliwa spotka się z Marco Bonittą

Magdalena Śliwa spotka się z Marco Bonittą

fot. archiwum

Wisła Enion Kraków zajęła pierwsze miejsce w tabeli I ligi siatkarek i będzie miała teraz ponad miesiąc wolnego. Magdalena Śliwa w niedzielę odwiedzi córkę Izabelę grającą w mistrzostwach Polski kadetek. Wieczorem tego dnia spotka się w Warszawie z Marco Bonittą.

Wisła Enion Kraków zajęła pierwsze miejsce w tabeli I ligi siatkarek. Druga jest Dąbrowa Górnicza. Zespoły te będą miały teraz ponad miesiąc wolnego. Poczekają na wynik rywalizacji play off, w której wezmą zespoły z miejsc 3-6.

 

Z tego co do tej pory prezentowały zespoły z czołówki myślę, że najsilniejsze z tego grona są Sokół i Piast. Ten drugi ma duży potencjał – mówi rozgrywająca Wisły Magdalena Śliwa . Pełni ona również rolę drugiego trenera. – Nasz zespół wyjedzie do Solca na rehabilitację. Jest to świetne miejsce. Powstał nowy ośrodek. Trochę podreperujemy zdrowie, odpoczniemy. W czasie wolnym, po powrocie z Solca, zagramy też sparingi. 

Magdalena Śliwa straci jeden dzień z pobytu w Solcu. W niedzielę odwiedzi córkę Izabelę grającą w mistrzostwach Polski kadetek. Młodziutkie wiślaczki są faworytkami. Wieczorem tego dnia spotka się w Warszawie z Marco Bonittą .

 

Jestem pozytywnie nastawiona do roli asystentki trenera reprezentacji – powiedziała Magdalena Śliwa. – Oczywiście trzeba omówić pewne szczegóły.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved