Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Konfrontacja z liderem

Konfrontacja z liderem

W 16. kolejce rozgrywek LSK BKS Aluprof podejmie liderujące w tabeli - Winiary Kalisz. Będzie to 55. ligowa potyczka obu zespołów na przestrzeni dwunastu sezonów.

Częściej wygrywały kaliszanki. Bilans wynosi 31:23 na korzyść Winiar. Przed bielszczankami stoi trudne zadanie. Rywal prezentuje się, na ligowych parkietach – jak dotąd – wyśmienicie. Zespół Igora Prielożnego doznał tylko jednej porażki, z Energą Gedanią Gdańsk. Mimo wszystko zawodniczki Winiar nie prezentują, aż takiego poziomu, który byłby nieosiągalny dla podopiecznych Wiktora Kreboka. Tylko gra na tzw. maksa, przy wsparciu kibiców może przynieść efekt oczekiwany przez sympatyków bielskiego zespołu.

Wiktor Krebok, szkoleniowiec BKS Aluprof:Z tego co czytam i słyszę wydaje się, że wszyscy nas przekreślili. My tymczasem jesteśmy doskonale przygotowani do meczu z Winiarami. Jeśli każdy wykona jutro rzetelnie swoje zadanie, to będzie OK! Liczę także na naszych kibiców.

Mariusz Pieczonka, II trener Winiar:

Wszystkie dziewczyny w naszym zespole są zdrowe. Po kontuzji doszła do pełni sił Lena Dziękiewicz. Ewentualnym zwycięstwem w Bielsku zapewnimy sobie 1 miejsce do końca rundy zasadniczej. Jedziemy więc po wygraną za 3 lub 2 punkty.

Przewidywane składy:

BKS: Smak, Kucharska, Jaszewska, Podolec, Studzienna, Staniucha-Szczurek, Wojtowicz (libero)

Winiary: Barańska, Spalova, Woźniakowska, Matuskova, Dziękiewicz, Godos, Sawicka (libero)

źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved