Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Riley Salmon nie jest już siatkarzem Wkręt-Metu Częstochowa

Riley Salmon nie jest już siatkarzem Wkręt-Metu Częstochowa

Nie pierwszy raz w tym sezonie środowisko obiega wiadomość o kadrowych przetasowaniach w klubach. Na oficjalnej stronie internetowej AZS-u Częstochowa znajdujemy komunikat Zarządu klubu, z którego wynika, że Riley Salmon nie jest już zawodnikiem Wkręt-Metu.

Ostatnie kilka tygodni przynosi coraz cząściej doniesienia o przetasowaniach kadrowych. Mamy już Macieja Jarosza za Jacka Grabowskiego a Tomaso Totolo za Ryszarda Boska. Niedawno Tomasz Kamuda rozstał się z Resovią Rzeszów. Zmiany dotknęły też graczy zaplecza ekstraklasy – Stanisław Pieczonka stracił pracę w pilskim Jokerze, ale szybko pojawił się w składzie bydgoskiej Delecty.

Reprezentant Stanów Zjednoczonych, Riley Salmon, uczestnik igrzysk ateńskich z 2004 roku, jest pierwszym w tym roku obcokrajowcem w PLS-ie, którego dotknęły kadrowe „manewry”.Oświadczenie Zarządu Wkręt-Metu Częstochowa

Zarząd Klubu Sportowego „AZS Częstochowa” Sportowa Spółka Akcyjna informuje, iż w dniu dzisiejszym, tj. 15 marca 2007r. rozwiązał Umowę z Panem Rileyem Salmonem. Jednocześnie informujemy, iż przyczyny rozwiązania Umowy nie będą przez strony komentowane.

źródło: azsczestochowa.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved