Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > BKS II Aluprof Bielsko-Biała zakończył udział w play-off

BKS II Aluprof Bielsko-Biała zakończył udział w play-off

Siatkarki rezerw Aluprofu Bielsko-Biała zakończyły udział w play-off w grupie 4. II ligi porażką 0:3 w meczu z Armaturą Kraków na jej parkiecie.

Podopieczne trenera Zbigniewa Krzyżanowskiego nie muszą się wstydzić występów w I fazie play-off. Ich rywalizacja z Armaturą rozgrzewała kibiców zarówno w pierwszych dwóch meczach i piątym – granych w Krakowie, jak i w 3 i 4 – granych w Bielsku-Białej.

Ostatecznie każda z drużyn w pełni wykorzystała atut własnego parkietu, wykazując „małą gościnność” w stosunku do przyjezdnych rywalek. Najpierw w Krakowie Armatura wygrała 3:0 i 3:2. Bielszczanki świetnie wróciły do gry po tygodniu, wygrywając u siebie 3:0 i 3:1. Gospodyniami piątego, decydującego o awansie do II rundy play-off meczu, były krakowianki. Siatkarki Aluprofu nie zamierzały łatwo oddać skóry – w pierwszym secie walczyły bardzo dzielnie, przegrywając minimalnie 24:26. Na dużo więcej jednak nie mogły się już zdobyć, przegrywając po walce 0:3.Armatura Kraków – BKS II Aluprof Bielsko-Biała 3:0

(26:24, 25:18, 25:21)

Wynik play-off: 3:2 dla Armatury Kraków i awans do II rundy

Trener bielszczanek, Zbigniew Krzyżanowski, tak skomentował rywalizację w meczu wczorajszym i w II lidze: – Starałem się dać pograć dotychczasowym zmienniczkom, ale nie przyniosło to zwycięstwa. Walczyliśmy, ale nie powodło się. Nie będę jednak ukrywał, że udział w rozgrywkach II ligi był dla nas elementem przygotowań do mistrzostw Polski juniorek.

źródło: bks.bielsko.pl, inf. własna, sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved