Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Bez zmiany trenera w Białymstoku

Bez zmiany trenera w Białymstoku

Duet trenerski Kardas - Tobolski ma szansę pracować z białostockimi siatkarkami do końca sezonu. Giuseppe Cuccarini, kandydat w niedawnym konkursie na selekcjonera Polek, nie doczekał się wczoraj zaproszenia z Białegostoku.

Włocha zaproponował menedżer Andrzej Grzyb, kiedy w poprzednim tygodniu sponsorzy ekipy Pronar Zeto Astwa AZS (zawiedzeni fatalnymi wynikami w Lidze Siatkówki Kobiet) chcieli zwolnić Mariana Kardasa. Do wczoraj czekał od nich na odpowiedź. – Nikt się do mnie nie odezwał, czyli chyba można to traktować, jako decyzję negatywną – przypuszcza Grzyb. – Sam starałem się dodzwonić do działaczy z Białegostoku, ale mi się nie udało.

Dziennikarzom udało się skontaktować z Wojciechem Piotrowskim, menedżerem drużyny. – Nie ma żadnych zmian, jeśli chodzi o trenerów – stwierdził krótko. – Jeszcze sezon się nie skończył i wierzymy, że nasza drużyna może coś w nim osiągnąć.Wpływ na działaczy niewątpliwie miało niedzielne zwycięstwo białostoczanek. W Poznaniu Kardasowi pomagał odsunięty od drużyny przed sezonem Czesław Tobolski.

Podobnie jak przed ostatnim meczem i tym razem trenerzy postanowili zabrać swe podopieczne na krótkie zgrupowanie. Wczoraj rano białostoczanki znowu wyjechały do Rajgrodu. Do Białegostoku wrócą w sobotę przed spotkaniem z aktualnymi mistrzyniami Polski Muszynianką Muszyna.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved