Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Warka pozostała w grze

Warka pozostała w grze

Drugoligowa drużyna WTS-u Warka ma wciąż otwartą drogę do awansu. W decydującym spotkaniu pierwszej rundy play-off pokonała Cukrownika Lublin po pięciu setach.

Mało kto po zakończeniu sezonu zasadniczego spodziewał się tak wielu emocji w tej konfrontacji. Oba zespoły w przeciągu trzech tygodni pokazały jednak kawałek dobrej siatkówki. – O tej dyscyplinie mówi się, że jest grą błędów, a we wczorajszym meczu drużyny zaprezentowały się wyśmienicie, popełniając ich bardzo niewiele. Potwierdziła się tym samym teza o niezwykle wyrównanym poziomie ligi – relacjonował były prezes WTS-u Krzysztof Wieczorek.

Po kończącej spotkanie piłce wszyscy zgromadzeni w hali CSiR-u w Warce odetchnęli z ulgą, bowiem po trzech setach, to goście byli jedną nogą w kolejnej rundzie. W czwartej i piątej odsłonie ciężar gry na swoje barki wzięli Krzysztof Staniec i Tomasz Skalski, którzy skutecznie wybili lublinianom marzenia o awansie do dalszej fazy rozgrywek.Podopieczni Pawła Wrzeszcza kolejny etap w drodze do I ligi rozpoczną meczem z Błękitnymi Ropczyce 24 marca.

WTS Warka – Cukrownik Lublin 3:2

(22:25, 25:18, 22:25, 25:14, 15:10)

Stan play-off: 3:2 dla Warki

Awans: WTS Warka

Składy:

WTS: Żyłkowski, Skalski, Baranowski, Staniec, Wykowski, Żuber – Surmacz (libero) oraz Morawski, Adamczyk, Drabkowski

Zobacz również:

Wyniki play-off gr. 4 II ligi mężczyzn

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved