Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Siatkarki AZS AWF jakich nie znacie

Siatkarki AZS AWF jakich nie znacie

Nie każdy kibic może zobaczyć swoje ulubione siatkarki w codziennym życiu. Jak wyglądają prywatnie? Bez sportowego stroju, zmęczenia na twarzy. Od dzisiaj taką możliwość mają fani poznańskiego AZS-u. Powstała bowiem specjalna galeria autorstwa Jakuba Piaseckiego.

Dziewczyny są znane kibicom w dresach, sportowych strojach i na hali podczas meczu. Chciałem pokazać je inaczej. W taki sposób w jaki mogą je zobaczyć tylko ich najbliżsi – mówi Jakub Piasecki, twórca nieoficjalnej strony poznańskich siatkarek oraz autor zdjęć.

Pomysł na tak nietypową galerię siatkarek (nietypową w Polsce, bo we Włoszech dość często można podziwiać siatkarki w takich ujęciach) narodził się dwa lata temu. – Pewną inspiracją był może kalendarz, jaki kiedyś pokazała mi Kasia Zubel z czasów kiedy grała w Dreźnie. Tamte zdjęcia były jednak związane ze sponsorem zespołu, a nie codziennym życiem i wyglądem siatkarek.Obecnie na nieoficjalnej stronie AZS-u Poznań możemy podziwiać zdjęcia sześciu siatkarek. Są wśród nich Katarzyna Styskal, Marta Czerwińska, Katarzyna Wellna, Justyna Ordak, Karolina Wiśniewska oraz Irina Archangielskaja. Autor zapewnia jednak, że pozostałe akademiczki również powinny znaleźć się w galerii. Oczywiście jeśli znajdą trochę czasu na sesję zdjęciową.

Patrząc na owoc pracy Piaseckiego można tylko żałować, że nie doszedł do skutku docelowy projekt, czyli kalendarz siatkarek poznańskiego AZS-u. – Zabrakło czasu na realizację i przede wszystkim funduszy – kończy Piasecki.

Do oglądania zdjęć siatkarek IDM SA Swarzędz Meble AWF Poznań zapraszamy na stronę www.azsawfpoznan.glt.pl.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne, Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved