Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Osłabiona noga Pavla Chudika

Osłabiona noga Pavla Chudika

W spotkaniu z Jastrzębiem (0:3) w pierwszej szóstce po raz drugi od 13 stycznia pojawił się Pavel Chudik. Rozgrywający siatkarzy Politechniki feralnego dnia doznał skręcenia stawu skokowego.

Wydawało się, że kontuzja jest na tyle niegroźna, że Słowak szybko wróci do składu.

Byłem załamany, gdy dowiedziałem się, że czeka mnie długa absencja na treningach. Na szczęście ze zdrowiem wreszcie jest już wszystko w porządku. Jednak po dwóch miesiącach przerwy w treningach noga jest osłabiona – mówi Chudik.Bez słowackiego rozgrywającego podopieczni Edwarda Skorka radzili sobie przeciętnie. Wygrywali mecze, ale w większości po 3:2, czyli za dwa punkty. Bezpośredni rywale w walce o miejsce w ósemce, gwarantujące udział w play-off, zyskiwali na stołecznych siatkarzach po punkcie. W ostatnich dwóch meczach – z zespołami z wielkiej czwórki, czyli ze Skrą Bełchatów i Jastrzębskim Węglem, Politechnika nie zyskała punktu.

Mieliśmy fatalną pierwszą rundę. To odbija się nam teraz czkawką. Próbowaliśmy gonić rywali. Awansowaliśmy nawet z ostatniego miejsca na szóste. Teraz przyszły mecze z silnymi rywalami i spadamy w tabeli. Jesteśmy na ósmym miejscu, a to krok od przepaści. Czekają nas mecze z PZU AZS Olsztyn, Wkręt-Metem Domex AZS Częstochowa i Jadarem Radom. W tych spotkaniach musimy wywalczyć punkty, bo w innym przypadku czekają nas mecze barażowe o utrzymanie się w Polskiej Lidze Siatkówki. Każde spotkanie i każdy wywalczony punkt będą dla nas ważne. Mam tylko nadzieję, że ostatnie spotkanie z Jadarem nie będzie decydowało już o naszym miejscu w tabeli – zakończył Pavel Chudik.

źródło: Życie Warszawy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved