Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Pełniący obowiązki Radostin Stojczew

Pełniący obowiązki Radostin Stojczew

W sobotnim meczu Dynama Moskwa - Gazprom Surgut (3:0) zespół gospodarzy prowadził bułgarski szkoleniowiec Radostin Stojczew. Zastąpił on Władimira Alekno, który 1 marca został trenerem męskiej reprezentacji Rosji.

Spotkanie swego byłego zespołu oglądał z loży honorowej w towarzystwie szefa federacji Nikołaja Patruszewa i jak podkreślił, nie czuł się zbyt dobrze w tym miejscu.

Obecnie wszystkie siły zespołu „rzucamy” na turniej Final Four, którego będziemy gospodarzem – powiedział Radostin Stojczew. – Ostatnio ciężko pracowaliśmy dlatego też zawodnicy mają prawo czuć się zmęczonymi.Jak poinformował Radostin Stojczew jest on obecnie pełniącym obowiązki pierwszego trenera Dynama.Według jego słów Władimir Alekno skierował do federacji pismo z prośbą, żeby w turnieju Final Four pozwolono mu jeszcze prowadzić moskiewską drużynę. Jednak odpowiedzialnym za przygotowanie do tych zawodów jestem ja – dodał trener Stojczew. – Alekno nie bierze już udziału w zajęciach. Raz uczestniczył w roli widza. Zresztą po jego odejściu niczego nie zmieniałem. Mamy bardzo podobne zdanie na proces treningowy.

Nie było jeszcze rozmów na temat pracy Stojczewa w przyszłym sezonie. Przed nami Final Four i play off superligi. Od wyników w tych imprezach będzie dużo zależeć i dla mnie, i dla drużyny. – powiedział bułgarski szkoleniowiec.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved