Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga: Damian Lisiecki w Inotelu

I liga: Damian Lisiecki w Inotelu

Decyzją Zarządu KS Inotel Poznań z dnia 13 marca 2007 roku do sztabu szkoleniowego pierwszoligowych siatkarzy Inotelu Poznań dołączył Damian Lisiecki. Zarząd klubu powierzył mu stanowisko II trenera.

Umowa pomiędzy Damianem Lisieckim, a KS Inotel Poznań obowiązuje do końca sezonu 2006/2007. Do 17 marca wszystkie treningi siatkarzy Inotelu Poznań są zamknięte dla dziennikarzy.

Już w środę 14 marca podopieczni Marka Jankowiaka zagrają wyjazdowe spotkanie 25. kolejki I ligi mężczyzn z Jokerem Piła. W pierwszej rundzie lepsi okazali sie poznaniacy, wygrywając z pilanami po pięciosetowym pojedynku. Inotel zajmuję obecnie ósme miejsce i od szóstego w tabeli GTPS-u dzieli go zaledwie jeden punkt. Drużyna z Poznania chcąc grać o najwyższe miejsca w pierwszej lidze musi to spotkanie wygrać. Choć wygrana wydaje się realna, nie przyjdzie zapewne łatwo. Pilanie obecnie zajmują trzecie miejsce w tabeli i tracą do drugiego w tabeli AZS Nysa tylko dwa punkty. Wygrana przy ewentualnej porażce akademików z Nysy może przybliżyć zespół do drugiego miejsca w tabeli .Kibice w Hali przy ulicy Żeromskiego powinni być zatem świadkami niezwykle zaciętego i emocjonującego spotkania.

Początek mecz o godz. 18.00 w Hali Sportowej MOSiR-u.

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved