Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartosz Janeczek: Wszystko zależy od naszej koncentracji

Bartosz Janeczek: Wszystko zależy od naszej koncentracji

W weekend wrocławska Gwardia rozegrała, pod wodzą nowego trenera - Macieja Jarosza, bardzo dobre spotkanie ze Skrą Bełchatów. Przegrała wprawdzie 1:3, ale atakujący Bartosz Janeczek wierzy, że to dobra zapowiedź dalszych meczów.

Do zdobycia choćby punktu zabrakło chyba niewiele?

Troszeczkę nam zabrakło, by zdobyć chociaż punkt w meczu z takim silnym zespołem, ale Skra chyba w tym meczu nie była w pełni dysponowana.Czym spowodowana była wasza dobra gra w meczu ze Skrą? Czyżby osoba nowego trenera tak na was wpłyneła?

W pierwszej rundzie też zagraliśmy dobry mecz ze Skrą. Pewnie to, że mamy nowego trenera nas bardziej zmobilizowało, ale przede wszystkim to, że graliśmy z wielkim zespołem.

Czy dobra postawa w meczu ze Skrą przełoży się także na dobrą formę w innych meczach?

Wszystko zależy od naszej koncentracji. Jeżeli będzie równie dobra jak w tym meczu, to myślę, że utrzymamy obecną dyspozycję do walki z pozostałymi zespołami z czołówki.

Przed wami trudne mecze z czołówką, czy zatem pogodziliście się już z walką o utrzymanie w tym sezonie?

Między miejscem naszym, a pozwalającym grać w play-off, jest duża różnica punktowa. Chyba wszyscy już nas skreślili, że będziemy walczyć o utrzymanie. Takie są niestety realia, ale najważniejsze jest teraz dla nas, żebyśmy się skupili na naszej dobrej grze z zespołami z samej góry tabeli.

Rozmawiał Tomasz Gwozdecki – gwardia.pl

źródło: gwardia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved