Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Andrzej Kubacki: Bardzo ważne punkty

Andrzej Kubacki: Bardzo ważne punkty

Nawet seta nie ugrali zawodnicy Jadaru Radom w Kędzierzynie. W ramach 15. kolejki PLS podopieczni Andrzeja Kubackiego w nieco ponad godzinę uporali się ze swoim rywalem.

Andrzej Kubacki (trener Mostostalu): – Dzisiejsze trzy punkty są dla nas bardzo ważne, tym bardziej, że jak wszyscy widzimy, jeżeli przychodzi mecz o stawkę, to ten zespół gra bardzo nerwowo. Chłopcy odczuwają dużą presję i na pewno nie pomaga im to w grze. Natomiast najbardziej cieszy mnie to, że wygrywamy te spotkania które musimy wygrać. W dalszym ciągu niestety odbija się nam czkawką porażka z Gwardią. Gdybyśmy tamten mecz wygrali, mielibyśmy obecnie 23 punkty i kto wie, czy do play-offów nie przystępowalibyśmy z wyższego miejsca. Natomiast jest jeszcze kilka spotkań. Zobaczymy jak inne wyniki będą się kształtować, ale myślę że szóste miejsce po rundzie zasadniczej jest jak najbardziej w naszym zasięgu. Ja bym sobie życzył, żeby teraz, kiedy utrzymanie mamy już zapewnione, ten zespół zaczął grać spokojniej. A czas który nam pozostał do play-off poświęcimy na jak najlepsze przygotowanie, i mam nadzieje że zagramy dobre spotkania.

Dariusz Luks (trener Jadaru): – Na wstępie chcę pogratulować trenerowi Kubackiemu oraz całemu zespołowi Mostostalu zwycięstwa, które zapewniło im utrzymanie w lidze. Mogą teraz spokojnie przygotowywać się do fazy play-off. My niestety zagraliśmy słabe spotkanie. Szczególnie w zagrywce nie zrobiliśmy żadnej szkody Mostostalowi. W ogóle mecz według mnie stał na słabym poziomie. Moja drużyna popełniła bardzo dużo błędów. W pierwszym secie np. zepsuliśmy aż 9 zagrywek. Tak nie może grać zespół który występuje w PLS. Szkoda porażki, ale są jeszcze trzy kolejki przed nami, musimy się zmobilizować i jakieś punkty zdobyć.

źródło: mostostal-azoty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved