Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Zawodnicy i trenerzy o meczu w Warszawie

Zawodnicy i trenerzy o meczu w Warszawie

Drużyna Politechniki Warszawskiej nie sprostała wicemistrzowi Polski. Zawodnicy ze stolicy byli zdania, że ich słabsza niż zwykle dyspozycja spowodowała, że komplet punktów zabrała do domu ekipa z Jastrzębia.

Tomaso Totolo (trener Jastrzębskiego Węgla):

Zarówno jak warszawiacy, tak i my zagraliśmy bardzo dobrze zagrywką. Mieliśmy trochę kłopotów w przyjęciu. Wiele czasu poświęciliśmy na grę w bloku i w obronie i to w tym meczu przyniosło zamierzone efekty. Jestem bardzo zadowolony, iż zespół potrafił kończyć piłki sytuacyjne, co pozwoliło nam w każdym secie osiągnąć kilkupunktową przewagę. Jestem zadowolony z gry mojego zespołu, jednak mam świadomość, że czeka nas jeszcze sporo pracy, aby wyeliminować wszystkie błędy.Edward Skorek (trener Politechniki Warszawskiej):

Jastrzębie zagrało bardzo dobre spotkanie. My zagraliśmy bardzo dobrze zagrywką, jednak oddaliśmy za darmo bardzo dużo punktów. Szczególnie proste błędy przytrafiały się nam w pierwszym secie, gdzie ledwo udało się nam dojść przeciwnika i po prostych błędach jastrzębianie odskakiwali na kilka punktów.

Piotr Szulc (kapitan Politechniki Warszawskiej):

Jastrzębie z seta na set grało coraz lepiej. Na szczególne słowa uznania zasługuje Grzegorz Szymański, który zdecydowanie był najlepszym zawodnikiem w meczu. Jeśli chodzi o naszą grę – fatalnie zaczynaliśmy początki setów. Co prawda później zaczynaliśmy gonić Jastrzębie, jednak przy tak klasowym przeciwniku, nie udało się nam ugrać nawet seta.

Radosław Rybak (atakujący Politechniki Warszawskiej):

W dzisiejszym meczu Jastrzębie nie grało najlepiej – to my zagraliśmy słabiej. Mięliśmy problemy z przyjęciem i w wyprowadzeniem kontrataku. Jastrzębie nie zagrało żadnej rewelacji – po prostu, my mieliśmy słabszy dzień.

Pavel Chudik (rozgrywający Politechniki Warszawskiej):

Liczyłem przynajmniej na jeden punkt z Jastrzębiem. W dzisiejszym spotkaniu to my zagraliśmy słabiej, wicemistrzowie Polski niczym specjalnym nas nie zaskoczyli. Wiele krzywdy zagrywką zrobił im Anton Kulikowsky, reszta drużyny nie grała najlepiej.

Paweł Rusek (libero Jastrzębskiego Węgla):

Nie było to łatwe spotkanie. Momentami spotkanie przypominało mecz z ligi rosyjskiej, gdzie raz jedna, raz druga strona bardzo dobrze zagrywała i zarówno raz jedna jak i druga miała problemy w przyjęciu. Cieszymy się, że w najważniejszym momencie udało się nam przełamać zespół z Warszawy i doprowadzić w końcówkach do zwycięstwa.

Jakub Bednaruk (rozgrywający Jastrzębskiego Węgla):

Dziś zagraliśmy bardzo skoncentrowani. Od początku do końca zagraliśmy bardzo dobrze taktycznie, bez większych wpadek. Na słowa uznania zasługują nasi środkowi, którzy zablokowali sporo piłek. Warszawiacy zrobili nam trochę krzywdy zagrywką, szczególnie w pierwszym i drugim secie.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved