Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > turnieje światowe > Jednak sześć drużyn w Memoriale Wagnera

Jednak sześć drużyn w Memoriale Wagnera

Prawdopodobnie Olsztyn nie będzie jedyną areną zmagań siatkarzy podczas memoriału Hubera Wagnera. Poza pojedynkami, które zostaną rozegrane w Olsztynie, planowane są również mecze w Ostródzie, Iławie i Elblągu.

Ostateczna decyzja w tej sprawie należy do Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz trenera kadry Polski Raula Lozano.

Wstępnie akces uczestnictwa w V Memoriale Huberta Wagnera wyraziły zespoły z najwyższej półki światowej – Polska, Brazylia, Francja, Niemcy, Holandia oraz Serbia. Organizatorzy czekają na ostateczne potwierdzenia zespołów, które mają zostać nadesłane do PZPS.Podobnie jak w poprzednich latach, także i w tym roku będzie można kupić bilety przez internet. Więcej szczegółów (terminy sprzedaży, cena itp.) odnośnie sprzedaży biletów postaramy się zamieścić około 1 czerwca.

Urząd Miasta Olsztyn zapowiedział, iż na czas trwania Memoriału w Olsztynie zorganizuje festyn promujący miasto. Przewidziane są występy artystyczne oraz stoiska z napojami i jedzeniem.

Dziękujemy tym, którzy kupowali bilety przez internet w zeszłym roku oraz odpowiedzieli na nasze ankiety. Jej wyniki bardzo nam pomogły, wszystkie sugestie i propozycje zostaną wzięte pod uwagę przy organizacji V Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Postaramy się rozwiązać sprawę m.in. gadżetów, wyżywienia oraz toalet.

źródło: fundacjawagnera.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
turnieje światowe

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved