Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka akademicka > Akademiczki wygrały na rozgrzewkę

Akademiczki wygrały na rozgrzewkę

Eliminacyjny turniej o awans do półfinału mistrzostw Polski szkół wyższych z udziałem AZS-u Politechnika Radomska był tylko formalnością. Radomianki bez większego wysiłku pokonały dwie siedleckie drużyny.

Wystarczy powiedzieć, że oba mecze podopiecznych Rafała Skórnickiego trwały łącznie niecałą godzinę, a przeciwniczki zdołały ugrać w poszczególnych spotkaniach z Politechniką odpowiednio 12 i 7 punktów. Zarówno ekipę Akademii Podlaskiej, jak i Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania z radomiankami dzieli ogromna przepaść, nic więc dziwnego, że wiele akcji wzbudziło uśmiech na twarzach obserwatorów zmagań. – Chciałbym, żebyśmy w takich nastrojach jak dzisiaj wracali w niedzielę z Biłgoraju – powiedział trener AZS-u, którego głowę od dłuższego czasu zaprząta myśl o utrzymaniu zespołu w drugiej lidze.

Kolejnym etapem rozgrywek w ramach mistrzostw Polski szkół wyższych będzie turniej półfinałowy z udziałem bardziej wymagających rywali. Zostanie on rozegrany w przyszły weekend w Warszawie.AZS Politechnika Radomska – Akademia Podlaska 2:0

(25:4, 25:8)

AZS Politechnika Radomska – Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania 2:0

(25:2, 25:5).

Składy:

AZS Politechnika: Kamińska, Jaroszek, Gościcka, Pawłowska, J. Majkusiak, Kucharska, Dobosz (libero) oraz Majewska, Markowska.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka akademicka

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved