Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Skra przed najważniejszymi meczami

Skra przed najważniejszymi meczami

W decydującą fazę wkraczają rozgrywki Polskiej Ligi Siatkówki. Graczy BOT Skry Bełchatów, którzy liderują w tabeli, czeka jeszcze pięć meczów fazy zasadniczej, po czym rozpocznie się rywalizacja play-off.

W połowie kwietnia bełchatowianie zagrają też w turnieju finałowym Pucharu Polski, który wyłoni uczestnika Ligi Mistrzów.

Trener Daniel Castellani postanowił, że w najbliższych dniach zespół będzie mocniej trenował. Na pewno odbije się to niekorzystnie na formie drużyny w sobotnim meczu z Gwardią we Wrocławiu, ale z najsłabszym zespołem w lidze bełchatowianie powinni poradzić sobie nawet grając nie najlepiej.Na ulgowe traktowanie nie może liczyć nawet Piotr Gruszka, który dzisiaj obchodzi trzydzieste urodziny. Jeden z najlepszych polskich siatkarzy, który ma za sobą występy w lidze włoskiej i francuskiej, jest bardzo silnym punktem BOT Skry. Z pewnością pomoże bełchatowianom zdobyć mistrzostwo i Puchar Polski.

Najtrudniejszy mecz fazy zasadniczej czeka bełchatowian w środę, 14 marca. Rozegrają wówczas na wyjeździe zaległe spotkanie z Jastrzębskim Węglem, który ma nowego trenera. Nowego szkoleniowca mają także gracze wrocławskiej Gwardii, gdzie Jacka Grabowskiego zastąpił świetny niegdyś siatkarz Maciej Jarosz. Wrocławianie na pewno będą chcieli pokazać się mu z dobrej strony w sobotnim spotkaniu z BOT Skrą.

źródło: Dziennik Łódzki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved