Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Marco Bonitta 19 marca przyjedzie do Warszawy

Marco Bonitta 19 marca przyjedzie do Warszawy

Już ponad tydzień temu, w środę 28 lutego, zapadła decyzja, że trenerem reprezentacji Polski siatkarek będzie Włoch, Marco Bonitta. Do zamknięcia formalności, brakuje jeszcze podpisu Włocha na kontrakcie...

Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Mirosław Przedpełski, spotkał się w Mediolanie z Marco Bonittą, który wygrał konkurs na trenera polskiej kadry kobiet.

Trener reprezentacji Polski siatkarek, Marco Bonitta przyleci 19 marca do Warszawy i tego właśnie dnia zostanie podpisany z nim kontrakt. Ma też w planie spotkanie z dziennikarzami – poinformował prezes PZPS-u, Mirosław Przedpełski.Mirosław Przedpełski podkreśla, że w jego ocenie: – Włosi mają bardzo dobre zdanie o polskiej siatkówce i wiedzą doskonale co u nas się dzieje.

Prezes przybliża też nieco szerszy aspekt wizyty trenera Bonitty w Polsce, za niecałe dwa tygodnie. – Marco Bonitta wyraźnie podkreśla, że na samym początku jego pracy chce spotkać się z prezesami oraz trenerami klubowymi i ustalić pewną filozofię pracy. Żeby program był wspólny i spójny – klubów i związku – wyjaśnia prezes Przedpełski.

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved