Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kocik wraca do gry

Kocik wraca do gry

Przyjmujący Jadaru Sport Radom, Marcin Kocik, wznowił treningi po złamaniu palca. Wszystko wskazuje na to, że wystąpi w najbliższym spotkaniu z Mostostalem, chociaż raczej nie w wyjściowej "szóstce”.

Radomski zespół trenował wczoraj pod okiem drugiego trenera Mariusza Wiktorowicza. Pierwszy trener, Dariusz Luks, w towarzystwie dyrektora Bogdana Domagały wyjechał do Olsztyna na finałowy turniej mistrzostw Polski juniorów. W finałach grają juniorzy radomskiego klubu. Wczoraj w pierwszym spotkaniu zmierzyli się z juniorami Skry Bełchatów.

Podpatrują młodzieżJak wyjaśnia Wiktorowicz, powodem wyjazdu pierwszego trenera jest nie tylko chęć kibicowania radomianom, ale przede wszystkim możliwość zobaczenia młodych zawodników, grających w najlepszych juniorskich drużynach. Dziś trener Luks wraca i będzie prowadził zajęcia z taktyki.

Od początku tygodnia treningi wznowił Marcin Kocik. Ból po złamaniu palca u nogi jest mniejszy i przyjmujący radomskiego zespołu, prawdopodobnie zagra w najbliższym spotkaniu z Mostostalem. Będzie to poważne wzmocnienie drużyny, tym bardziej, że nie będą mogli zagrać juniorzy, Damian Słomka i Wojciech Żaliński, którzy będą dalej na turnieju w Olsztynie.

Wczoraj wieczorem indywidualnie oglądaliśmy spotkanie Mostostalu z Jastrzębskim Węglem – mówi Wiktorowicz. – Wspólnie z trenerem Luksem przeprowadzimy analizę i ułożymy taktykę. Potem pozostanie jedynie ją zrealizować.

źródło: echodnia.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved