Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Tomaso Totolo: Nie zostanę w Polsce długo

Tomaso Totolo: Nie zostanę w Polsce długo

Jak poinformował najpopularniejszy włoski portal siatkarski, kontrakt Totolego z Jastrzębskim Węglem został podpisany do końca tego sezonu. Włosi, pisząc gdzie pracować będzie Totolo, wymieniają dwa nazwiska: Iwanow i Murek.

Można przypuszczać, że działania Jastrzębskiego Węgla mają jedynie pomóc zakończyć jak najlepszym wynikiem bieżący sezon, ponieważ jak przyznał we włoskich mediach Totolo po sezonie wraca do Włoch.

Klub w którym będę pracował chciałby rozmawiać o mojej przyszłości w nim, ale myślę, że tak się nie stanie, że nie zostanę w Polsce na dłużej, również dlatego, że otrzymałem wiele interesujących propozycji tutaj, we Włoszech – odpowiedział podczas spotkania w Weronie z dziennikarzami, Tomaso Totolo.Zapytany przez dziennikarzy, dlaczego zdecydował się na pracę w Polsce, nowy trener Jastrzębskiego Węgla odpowiedział: – Ta umowa jest dla mnie ciekawsza niż inne, ponieważ jadę do zagranicznego zespołu na dobrym poziomie. My Włosi, generalnie lubimy ciężko pracować. Dostałem tę możliwość bez wcześniejszej presji. Poza tym nie wyjeżdżam na długo, to krótki okres czasu.

W środę Tomaso Totolo pojawi się w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie Jastrzębski Węgiel zmierzy się w zaległym meczu z Mostostalem. Pomagać mu będzie w roli drugiego trenera Leszek Dejewski. – Z zawodnikami, których prowadzę zawsze staram się mieć dobry kontakt – twierdził w jednym z wywiadów Totolo, któremu jastrzębscy siatkarze od razu nadali przydomek „Totolotek”. – Razem z graczami pracuję na sukces. Jedność drużyny to podstawa.

źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved