Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > „Inżynierowie” z Warszawy dostępni przez Internet

„Inżynierowie” z Warszawy dostępni przez Internet

Każdy fan J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska może kontaktować się z ulubionym zawodnikiem - to założenie. Jak je wprowadzić w życie? Wystarczy wysłać maila, który trafi prosto na ekran monitora na komputerze idola.

Wzorem czołowych europejskich i polskich klubów siatkarskich zostały założone oficjalne skrzynki poczty elektronicznej dla każdego zawodnika i członka sztabu organizacyjno – szkoleniowego klubu J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska.

Każdy z kibiców, który będzie chciał napisać do swojego ulubieńca, ma teraz taką możliwość. Główny adres ma postać: i.nazwisko@azspw.pl. Każdy z adresów ma także alias: inazwisko@azspw.pl. Wszystkie adresy dostępne są w dziale „Zawodnicy” na oficjalnej stronie klubu: www.siatkowka.azspw.pl.Wprowadziliśmy możliwość kontaktu z zawodnikami, idąc śladem czołowych polskich i zagranicznych klubów sportowych – mówi Jakub Olędzki, rzecznik prasowy stołecznej drużyny. – Dzięki takiemu rozwiązaniu, każdy z fanów może skontaktować się bezpośrednio ze swoim idolem. Dostawaliśmy wiele listów elektronicznych od fanów do biura klubu z prośbą o przekazanie informacji, złożenie życzeń z różnych okazji. Teraz każdy może z dowolną prośbą bezpośrednio napisać do swojego ulubionego zawodnika i ma pewność, że wiadomość do niego dotrze.

Jest to także niezwykle użyteczne narzędzie służące komunikacji wewnętrznej pomiędzy władzami klubu a zawodnikami – dodaje Olędzki. – Wszyscy przecież jesteśmy w „jednej drużynie”, więc warto używać adresów e-mail w ramach jednego serwera. Chcąc rozwijać się sportowo, trzeba dbać także o poprawną organizację. Komunikacja jest bardzo istotnym elementem sprawnej organizacji, stąd dążymy do tego, aby klubowe narzędzia komunikacyjne były oparte na sprawdzonych standardach.

Wprowadzanie klubowych adresów poczty elektronicznej przypadło do gustu zawodnikom. Siatkarze podkreślają, że miło jest otrzymać od fanów wyrazy sympatii, życzenia urodzinowe, czy choćby gratulacje po zwycięskim meczu. – Bardzo podoba nam się pomysł klubowych adresów mail – mówi Tomasz Drzyzga, libero AZS Politechniki. – Korzystają z tego wszystkie czołowe kluby sportowe na świecie. Kibice mogą napisać maila do Davida Beckhama, to czemu mają nie napisać do nas? – śmieje się Tomek. Przyda się to także w sprawach klubowych. Na nasze poczty internetowe przychodzą przecież wiadomości z klubu. A wiadomości od kibiców są bardzo miłe. Nie spodziewamy się jakiegoś zalewu maili, a na te kilka wiadomości na pewno chętnie odpiszemy. Nikomu z nas korona z głowy nie spadnie. Skoro przyjęło się to na zachodzie to i u nas nie powinno być z tym najmniejszych problemów.

źródło: siatkowka.azspw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved