Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Zbigniew Bartman: Totolo to świetny wybór

Zbigniew Bartman: Totolo to świetny wybór

Kto w Polsce najlepiej zna nowego szkoleniowca Jastrzębskiego Węgla, Tomaso Totolo? Oczywiście Zbigniew Bartman. Jak sam mówi łączą go z nim więzy koleżeńskie.

W poprzednim sezonie pracował w Marmi Lanza Werona. Był statystykiem, obserwatorem. Wiele od niego nauczyłem się. Jest to znakomity fachowiec. Często w Weronie prowadził treningi czy podejmował decyzje – powiedział Zbigniew Bartman, który ostatnio wpadł na krótko do Warszawy.

W tym roku praca w Weronie nie pozwalała mu status II trenera kadry Włoch. Jest to człowiek przyjazny dla zawodników jak mało kto – kontynuuje Zbigniew Bartman. – Dużą wagę przykłada do wyszkolenia technicznego. Przyjazd włoskiego szkoleniowca na pewno będzie korzystny dla całej polskiej siatkówki.W sobotę i niedzielę Serie A nie grała więc Zbigniew Bartman mógł wpaść na krótko do Warszawy. – Odwiedziłem znajomych, trochę odpocząłem, nadrobiłem zaległości kinowe, ale na „Rysiu” nie byłem – mówi Zbigniew Bartman. – W poniedziałek musiałem już szybko wracać, gdyż czekał mnie trening.

Marmi Lanza Werona ma szanse na utrzymanie się w Serie A. W najbliższej kolejce zagra z M.Roma Volley, ale klub Zbigniewa Bartmana ma raczej małe szanse na poprawienie dorobku punktowego. Na pewno lepsza będzie okazja tydzień później. Do Werony zawita słabo spisująca się w lidze Lube Banca Marche Macerata.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved