Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Katarzyna Skowrońska-Dolata o Meczu Gwiazd

Katarzyna Skowrońska-Dolata o Meczu Gwiazd

Włochy przegrały w Mediolanie z Resztą Świata 1:3 w towarzyskim meczu siatkarek. - Gra się głównie o prestiż - powiedziała Katarzyna Skowrońska-Dolata. - Spotkanie ma swoją tradycję.

Ktoś kiedyś wpadł na pomysł, żeby miejscowe najlepsze zawodniczki zmierzyły się z przyjezdnymi. Jak podkreśliła nasza reprezentacyjna środkowa sezon jest bardzo męczący więc gra nie zawsze była na poważnie. – Do hali przyszło dziesięć tysięcy widzów. Fajnie się gra przy takiej publice – powiedziała. – Pokazałyśmy trochę fajerwerków. Za dużo prawdziwej walki być nie mogło.

Reszta Świata zagrała z marszu. – Chodziło przede wszystkim o to, żeby sobie na parkiecie za bardzo nie przeszkadzać – powiedziała. – Oczywiście o rozmowie na temat taktyki być nie mogło. W Serie A nie ma żadnej zagranicznej libero więc nie miałyśmy zawodniczki na tej pozycji. Sama czasem coś przyjmowałam i jakoś mi to wychodziło.Media włoskie niewiele piszą o nominacji Marco Bonitty na trenera reprezentacji Polski. W środowisku jednak mówi się dużo na ten temat. Podkreśla się, że Bonitta jest dobrym fachowcem mimo pewnych zastrzeżeń charakterologicznych.

W głosowaniu internetowym typującym skład Reszty Świata głosy otrzymała również Aleksandra Przybysz. – Miałyśmy okazję trochę pogadać i nie tylko przed i po meczu, ale również w jego trakcie – dodała Katarzyna Skowrońska-Dolata.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved