Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Finał Mistrzostw Polski juniorów w Olsztynie

Finał Mistrzostw Polski juniorów w Olsztynie

Osiem najlepszych drużyn juniorów rozpocznie w środę w Olsztynie zmagania o tytuł mistrza Polski. Impreza potrwa do niedzieli, a mecz finałowy odbędzie się w hali Urania ok. godz. 15. Tytułu broni Skra Bełchatów.

Wśród nich są gospodarze imprezy – PZU AZS Olsztyn. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej wystąpią: Jadar Radom, Skra Bełchatów, MMKS Dąbrowa Górnicza i PZU AZS Olsztyn, a w drugiej: MOS Wola Warszawa, Joker Piła, MMKS Kędzierzyn Koźle i Delic Pol Norwid Częstochowa.

Mistrzostwa będą się odbywały w hali Urania oraz sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 (ul. Turowskiego 3). Mistrzostwa otworzy (godz. 10) mecz pomiędzy Wolą i Norwidem w Uranii. Zespół olsztyński zainauguruje swe występy w środę (Urania) ok. godz. 14 (pół godziny po zakończeniu drugiego spotkania), mając za przeciwnika ekipę z Dąbrowy Górniczej.Wszystkie zespoły będą groźne, ale jednymi z mocniejszych są Skra Bełchatów i Częstochowa – mówi trener PZU AZS Andrzej Grygołowicz. – W turnieju wystąpią siatkarze z rocznika 1988 i dla większości z nich będą to ostatnie występy w wieku juniora. Jest to dodatkowa motywacja, ponieważ dobre występy mogą otworzyć im drzwi do gry w lepszych klubach.

źródło: gazeta.pl, wm.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacje młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved