Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Brak biletów na mecz „Inżynierów” z Jastrzębskim Węglem

Brak biletów na mecz „Inżynierów” z Jastrzębskim Węglem

Jak świeże bułeczki rozeszły się bilety na mecz "Inżynierów" Politechniki Warszawskiej z Jastrzębskim Węglem. Sprzedaż wejściówek na to spotkanie zakończyła się po około 12 godzinach.

Ze względów bezpieczeństwa, podczas imprez masowej, jaką są mecze siatkówki w hali przy ul. Obozowej, na trybunach nie może przebywać więcej niż 1200 osób. Taka liczba miejsc była wystarczająca dla wszystkich chętnych oglądania siatkarskich zmagań w poprzednim sezonie. Boom na siatkówkę po sukcesie reprezentacji Polski jest jednak ogromny. Nie tylko spotkania z drużynami, w których występują reprezentanci z MŚ w Japonii, przyciągają tłumy fanów. Obecnie, prawie każdy mecz drużyny spod znaku największego dewelopera w Polsce, ogląda w hali komplet widzów.

Obiekt nie był wypełniony jedynie podczas środowego (28.02.2007) spotkania z BKSCh Delecta Bydgoszcz. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że w składzie drużyny z Bydgoszczy nie ma wielkich „nazwisk”, do tego termin także nie był szczęśliwy – środek tygodnia. Nie mamy jednak wątpliwości, że kolejny środowy mecz w hali przy ul. Obozowej, przyciągnie komplet widzów. Spotkania wkraczają w decydującą fazę, a rywalem będzie Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa, czyli drużyna naszpikowana gwiazdami powszechnie rozpoznawanymi wśród fanów siatkówki.Sprzedaż była prowadzona tradycyjnie od początku tygodnia poprzedzającego mecz, czyli od poniedziałku 5 marca 2006 od godziny 9:00, w siedzibie biura Klubu AZS Politechnika Warszawska przy ul. Waryńskiego 12a w Warszawie. Wobec zaistniałej sytuacji, nie będzie można nabyć biletów w hali, tuż przed spotkaniem. Będzie natomiast okazja do nabycia gadżetów kibica – szalików klubowych, koszulek i innych akcesoriów.

Mecz odbędzie się w sobotę, 10.03.2007 roku o godzinie 15:00. Kibicom, którzy nie będą mogli obejrzeć meczu w hali, pozostaje transmisja na żywo w TV4/Polsat Sport oraz wyniki podawane na żywo – na łamach naszego serwisu – Strefa Siatkówki www.siatka.org.

źródło: inf. własna, siatkowka.azspw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved