Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Maria Liktoras na rehabilitacji w Szczecinie

Maria Liktoras na rehabilitacji w Szczecinie

Mistrzyni Europy z 2003 roku doznała niedawno kontuzji mięśnia prostego uda. - Na tę moją dolegliwość nałożyło się wiele spraw - mówi Maria Liktoras. - Nie jest to jakaś rzecz nowa.

Bałakowo to takie małe miasteczko mające około dwustu tysięcy mieszkańców – mówi Maria Liktoras, która obecnie przebywa w Szczecinie na rehabilitacji. – Nie wiem nawet czy jest tam coś ciekawego do oglądania czy nie gdyż na zwiedzanie nie mam czasu. Mam za to bardzo miłe i fajne mieszkanie, w którym lubię przebywać. Często korzystam z internetu.

Tych, którzy chcieliby szukać na mapie Rosji Bałakowa to informujemy, że leży ono gdzieś w okolicach Saratowa i Samary. Maria Liktoras oraz zawodniczki Bałakowskiej AES spędzają dużo czasu w podróży.W rosyjskiej superlidze cztery czołowe zespoły walczyć będą o mistrzostwo Rosji. Cztery następne zagrają o miejsca 5-8, a kolejna czwórka o utrzymanie. Siatkarki z Bałakowa powinny znaleźć się w tej drugiej grupie. – Mamy bardzo fajnego trenera – powiedziała Maria Liktoras. – Do drużyny dołączyłam po mistrzostwach świata. Czekał aż zgram się z zespołem. Nie podejmował żadnych nerwowych ruchów.

Nowy trener reprezentacji Polski Marco Bonitta stawia przed sobą i zespołem cel awansu do finału mistrzostw Europy. – Trudno powiedzieć jakie plany kadrowe ma nowy trener – mówi Maria Liktoras. – Jak sądzę postawi na zawodniczki doświadczone, które zna przede wszystkim z ligi włoskiej. O swojej przyszłości w kadrze nie chcę mówić. Nie wiem jak będzie z moim zdrowiem.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne, reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved