Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Porażki WSWFiT na początek play-off

Porażki WSWFiT na początek play-off

Od dwóch porażek zaczęły siatkarki WSWFiT Białystok udział w play off o miejsca od pierwszego do szóstego w rozgrywkach II ligi sezonu 2006/07.

Białostoczanki uległy na wyjeździe Tomasovii Tomaszów Lubelski. Nie pomogła im nawet Justyna Sachmacińska ze składu drużyny występującej w ekstraklasie. Podopieczne Natalii Tobolskiej, które po rundzie zasadniczej zajmowały piąte miejsce w tabeli, ugrały tylko seta z rywalkami będącymi o miejsce wyżej. Bliższe zwycięstwa były w sobotnim meczu.

Dwa sety przegraliśmy na przewagi – mówi Tobolska. Słabo funkcjonował blok. Po prostu rywalki obijały ręce naszych zawodniczek i piłka wychodziła w aut. No i w zagrywce nie byłyśmy konsekwentne. Z kolei w drugim starciu doszło do tego jeszcze słabe przyjęcie. Może mieliśmy marzenia na wyrost, ale ja w dalszym ciągu wierzę, że możemy przejść do następnej rundy. Ten rywal jest do pokonania. Musimy u siebie zagrać tylko bardziej ambitnie i poprawić zagrywkę.Rywalizacja toczy się do trzech wygranych. Aby doprowadzić do piątego meczu, białostoczanki muszą wygrać w następny weekend dwa mecze u siebie.

Tomasovia Tomaszów Lubelski – WSWFiT Białystok 3:1

(26:24, 27:25, 11:25, 25:11)

Tomasovia Tomaszów Lubelski – WSWFiT Białystok 3:0

(25:21, 25:20, 25:14)

Stan rywalizacji play-off: 2:0 dla Tomasovi

Składy:

WSWFiT: Pałkiewicz, Gosko, Iwaniuk, Kulik, Sasimowicz, Sachmacińska, Obacz (libero) oraz Dąbrowska, Wierkin, Klekotka, Korol.

Zobacz także

Wyniki play-off II ligi kobiet

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved