Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Piotr Gruszka: Nasz cel pozostaje wciąż ten sam

Piotr Gruszka: Nasz cel pozostaje wciąż ten sam

Bełchatowska Skra wygrała 3:1 z drużyną AZS-u Politechnika Warszawska, ale mecz nie stał na wysokim poziomie. Niezbyt zadowolony był po nim Piotr Gruszka. O tym spotkaniu, przyszłości i wracającym urazie opowiedział Strefie Siatkówki.

– Jak ocenisz spotkanie z Politechniką?

Piotr Gruszka: Cieszy oczywiście zwycięstwo, szczególnie że poziom meczu nie był wysoki. Mimo to wygraliśmy za trzy punkty.Widać było, że w tym meczu było bardzo dużo nierównych momentów…

Tak, wynikało to głównie z prostych błędów. Politechnika ma argumenty i potencjał, żeby przy naszych błędach wygrywać akcje. Dlatego te punkty uciekały. Wiedzieliśmy jednak, że możemy to spotkanie wygrać, ale do tego potrzebny był nam spokój. Widać było tutaj, że czasami gra się na wariata.

– Przed Wami kolejne spotkania, a już niedługo faza play-off. Przygotowania już trwają?

Tak, teraz trzeba odpocząć, bo czeka nas bardzo trudny okres. Zaczynamy inne przygotowania. Będziemy trenowali dużo mocniej i więcej. Play-offy w sumie zaraz się zaczną, więc musimy się do nich dobrze przygotować.

– Myślisz, że przeskoczycie w tabeli PZU AZS Olsztyn przed końcem rundy zasadniczej? (rozmowa odbyła się przed zakończeniem meczu PZU AZS z Jadarem Radom, po którym Skra awansowała na 1. miejsce – przyp. red.)

Bardzo byśmy chcieli i o to walczymy. Myślę, że decydujący będzie zaległy mecz w Jastrzębiu, który rozegramy 14 marca. Cel nasz odnośnie tego sezonu oczywiście się nie zmienia, nieważne z której pozycji wyjdziemy. Staramy się, aby było to pierwsze miejsce oczywiście.

– Widzę, że podczas tego spotkania miałeś bark obklejony specjalnymi plastrami. Czy to jakiś nowy uraz lub kontuzja?

Przyznam, że ostatnio coraz częściej muszę być obklejony różnymi specjalnymi plastrami. Te akurat pojawiły się po meczu w Częstochowie, który kosztował mnie bardzo dużo sił. Kilka rzeczy mi się odezwało. Mam nadzieję, że nie są to poważne sprawy. Teraz będę dwa dni odpoczywał, aby wrócić do zdrowia. Cały czas pracuję z maserem, także myślę, że będzie dobrze.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved