Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marcin Drabkowski: Jedziemy w roli maluczkich

Marcin Drabkowski: Jedziemy w roli maluczkich

Siatkarze Politechniki Warszawskiej rozpoczynają serię meczów z zespołami „wielkiej czwórki” (Skra, Jastrzębie, PZU, Wkręt-Met). Zaczynają w sobotę od spotkania w Bełchatowie z mistrzami Polski. Być może w meczu wystąpią dwaj rekonwalescenci Mark Siebeck i Pavel Chudik.

Skra musi wygrać, a my jedziemy tam w roli maluczkich. W ostatnich meczach jednak wygrywaliśmy, więc może uda nam się urwać choć punkcik mistrzom Polski (czyli przegrać 2:3). Ważne, czy zagra Mariusz Wlazły, bo to on stanowi o sile ataku Skry. Istotne dla losów meczu będzie też nasze przyjęcie. Nie od dziś wiadomo, że zawodnicy z Bełchatowa dysponują bardzo silną zagrywką – mówi asystent Edwarda Skorka i rozgrywający Politechniki Marcin Drabkowski.

Z dwóch warszawskich rekonwalescentów: Marka Siebecka i Pavla Chudika z pewnością zagra ten pierwszy. – Mark może wystąpić w szóstce. „Chudy” trenuje, ale wciąż puchnie mu kostka. O jego występie zadecyduje trener Skorek – wyjaśnia „Drabek”. Dlatego też trener wziął do Bełchatowa aż trzech rozgrywających. Chudik zgłasza jednak gotowość do gry. – Myślałem, że przerwa potrwa dwa, góra trzy tygodnie. Ale zerwałem dwa ścięgna i leczenie było skomplikowane. Teraz jest już w porządku i jestem do dyspozycji – mówi 33-letni rozgrywający.

źródło: sports.pl, Życie Warszawy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved