Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Drużyna Łukasza Żygadło pokonuje Lokomotiv Biełgorod

Drużyna Łukasza Żygadło pokonuje Lokomotiv Biełgorod

Dynamo Jantar Kaliningrad, w którym gra nasz reprezentacyjny rozgrywający odniosło ważne zwycięstwo w walce o awans do play-off. Łukasz Żygadło zdobył 4 punkty (2 blokiem, 1 zagrywką i 1 atakiem).

W tabeli po 15 pkt mają Iskra Odincowo, Fakieł Nowyj Urengoj oraz Gazprom Surgut. O jeden punkt mniej ma Dynamo Moskwa i Lokomotiw Biełgorod. Dynamo Jantar zgromadziło 12 pkt.

Łukasz Żygadło po zwycięskim meczu powiedział:W ciągu ostatnich dwóch tygodni w zespole nawarstwiło się wiele problemów. Jedyną możliwością ich rozwiązania okazała się szczera rozmowa przed meczem. Wyjaśniliśmy sobie z zawodnikami wszystkie niejasności, co poskutkowało wysoką wygraną.

Wyszliśmy na boisko skoncentrowani, walczyliśmy do końca o każdy punkt. Można powiedzieć, że zagraliśmy „z głową”. Nie popełnialiśmy własnych błędów, co miało miejsce w ostatnich spotkaniach. Zwycięstwem sprawiliśmy sobie i licznie zgromadzonej publiczności dużo radości. Superliga stała się ostatnio bardzo wyrównana, lecz mimo niekorzystnych dla nas wyników rywali, mój zespół nadal liczy się w grze o paly off.

Dynamo Jantar Kaliningrad – Lokomotiv Biełgorod 3:0

(25:20; 25:17; 31:29)

Zobacz również:

Liga rosyjka – tabela i wyniki spotkań

źródło: pls.pl, reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne, reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved