Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Politechnika nie boi się Skry

Politechnika nie boi się Skry

W sobotę siatkarze J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska zagrają w Bełchatowie z miejscową Skrą. Obydwie ekipy wyszły zwycięsko ze środowych pięciosetowych meczów.

Trochę jesteśmy po tym środowym meczu zmęczeni – podkreśla atakujący warszawskiego zespołu Radosław RybakJednak trochę lżej trenowaliśmy. Trener dał nam odpocząć tym bardziej, że ostatnio mamy szczęście do pięciosetówek.

Drużyna nadal boryka się z kontuzjami. Marcin Malicki ma problemy z barkiem, Tomasz Kowalczyk odczuwa skutki zeszłotygodniowego odwodnienia. W tym wypadku trener Skorek ma do swojej dyspozycji tylko dwóch środkowych – Wojciecha Jurkiewicza i Tomasza Wieczorka. Do gry powoli powraca rozgrywający Pavel Chudik, a także, jeszcze niedawno pauzujący z powodu kontuzji Mark Siebeck, którego mogliśmy oglądać w środowym spotkaniu z ekipą z Bydgoszczy. Jego powrót, z całą pewnością jest wzmocnieniem dla drużyny i stwarza trenerowi możliwości manewru na pozycji przyjmującego.Nikt z naszej drużyny nie boi się tego spotkania z mistrzami Polski – mówi Radosław Rybak – Oczywiście wiemy, że jest to mocna drużyna, ale nie mamy nic do stracenia. Mamy taki dorobek punktowy, że musimy zdobywać punkty w spotkaniach z najsilniejszymi. W tym meczu musimy po prostu zaryzykować. Jeśli to zrobimy, to możemy wygrać seta, dwa, lub pokonać zespół z Bełchatowa. Nie jest bowiem powiedziane, że ze Skrą nie można wygrać.

Zobacz także

Wyniki i tabela Polskiej Ligi Siatkówki

źródło: siatkowka.azspw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved