Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga kobiet: Piast Szczecin sprawdzi liderki z Krakowa

I liga kobiet: Piast Szczecin sprawdzi liderki z Krakowa

fot. archiwum

W sobotę, 3 marca, w 23. kolejce I ligi siatkówki kobiet, w najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu, Piast Szczecin podejmie lidera rozgrywek, drużynę Wisły Enion Kraków.

Do spotkania dojdzie w hali Szczecińskiego Domu Sportu przy ul. Wąskiej o godz. 18:00.

 

Podopieczne trenera Ireneusza Kłosa , które po wcześniejszych niepowodzeniach w lidze, kryzys formy i konsolidację w drużynie mają już za sobą o czym świadczą dwa wygrane z rzędu mecze oraz awans na czwarte miejsce w tabeli. Z pewnością liczą na podtrzymanie zwycięskiej passy i tym samym udowodnienie swej wyższości nad liderem. 

Dla zespołu ze Szczecina sobotnie spotkanie będzie nie tylko walką o kolejne punkty oraz jak najlepszą pozycję wyjściową przed fazą play-off rozgrywek, ale także swoistym meczem prawdy. – Meczem z Wisłą Enion będziemy chcieli udowodnić, że nasze ostatnie wygrane nie były dziełem przypadku – oznajmił przed spotkaniem szkoleniowiec Piasta, Ireneusz Kłos.

 

W obozie Wiślaczek natomiast, pełna mobilizacja i chęć pokazania się w Szczecinie. Żadna z zawodniczek nie narzeka na kontuzje lub urazy, zatem zespół w komplecie udaje się – via Warszawa, w długą drogę do Szczecina. – Wybraliśmy taką formę podróży do grodu Gryfa, gdyż wydaje się ona nam mniej męcząca i bardziej komfortowa. Planujemy również w sobotę rano rozruch oraz odprawę przedmeczową, aby do spotkania przystąpić maksymalnie skoncentrowanym, z wiarą w zwycięstwo – mówił trener Ryszard Litwin .

 

Czy o wyniku sobotniej potyczki zdecyduje dyspozycja dnia, rosnąca z meczu na mecz forma zawodniczek Piasta, czy też krakowianki udowodnią – co lider, to lider?!

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved