Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga: GTPS „z Dziewulskim” przeciwko Płomieniowi

I liga: GTPS „z Dziewulskim” przeciwko Płomieniowi

Gorzowscy pierwszoligowcy i ich fani mogą spać spokojnie, gdyż szefowie GTPS-u i głównego sponsora doszli wczoraj do porozumienia. To ważne, bo siatkarze muszą w skupieniu jeszcze powalczyć o punkty.

Członkowie zarządu klubu i główny sponsor odbyli dwie poważne rozmowy. Do pierwszej doszło w miniony piątek, a do drugiej wczoraj wieczorem.

Zarząd uznał nasze płatności i zadeklarował, że otrzymamy na nie faktury – usłyszeliśmy od Błażeja Dziewulskiego, właściciela firmy Dziewulski Inkaso. – Mnie i mojego dyrektora Sylwestra Makucha cieszy, że rozmowy toczą się w duchu porozumienia, a nie konfrontacji. Obydwie strony chcą zgody. Jeśli uda się nam utrzymać takie relacje, chętnie pozostaniemy sponsorem gorzowskich siatkarzy także na następny sezon.Jak mówi się nieoficjalnie, wszystkie formalności między zainteresowanymi stronami mają zostać załatwione do końca tygodnia.

Tymczasem już jutro siatkarze GTPS-u, podbudowani dobrymi wieściami z rozmów Zarządu ze sponsorem, jadą do Sosnowca, z nadzieją, że może i im uda się sztuka, jakiej niedawno dokonali gracze Bzury Ozorków – pokonując lidera.

Lider z Sosnowca ri jednak solidna firma, i chyba bardziej prawdopodobna jest jednak reakcja pełnej mobilizacji gospodarzy na przywitanie GTPS-u. To zaś nie daje gorzowianom komfortowej sytuacji ani pewności, że uda się na Śląsku ugrać choćby jeden punkt.

źródło: gorzow24.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved