Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga: Czy stać Bzurę na dwie sensacje pod rząd?

I liga: Czy stać Bzurę na dwie sensacje pod rząd?

Ważne spotkanie 23. kolejki I ligi mężczyzn zapowiada się w Pile, gdzie Joker podejmie Bzurę Ozorków. Po sensacyjnej wygranej z Płomieniem, goście mają jeszcze nikłe szanse na uniknięcie bezpośredniej degradacji.

Spotkanie będzie ciekawe ze względu na to, że sobotni goście w minionej kolejce podejmowali lidera i głównego pretendenta do awansu do Polskiej Ligi Siatkówki, zespół Płomienia Sosnowiec. Ku niemałemu zdziwieniu (nawet swoich fanów) zwyciężyli… i to w stosunku 3:0!!!

Pilanie natomiast gościli niedawno w Bielsko–Białej, gdzie po zaciętym i wyrównanym spotkaniu zwyciężyli 3:2. Dwa punkty zapewne ich cieszą, ale biorąc pod uwagę aspiracje obu ekip Wielkopolanie liczyli na więcej.Jakim rezultatem zakończy się jutrzejszy pojedynek? Czy Bzura podtrzyma zwycięską passę i wywiezie z Piły punkty? Czy może „Jokerowcy” nie pozwolą na zagarnięcie cennych „oczek” przez przedostatnią drużynę ligi.

Na te i inne pytania znajdziemy odpowiedź tuż po zakończeniu spotkania. Zmagania Bzury z Jokerem rozpoczną się w sobotę o godz. 18.00, jak zwykle w hali MOSiR w Pile, przy Żeromskiego 90.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved