Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Czy BKS Aluprof zrewanżuje się Muszyniance-Fakro?

Czy BKS Aluprof zrewanżuje się Muszyniance-Fakro?

W 14. kolejce LSK, drużyna BKS-u Aluprof podejmie mistrzynie kraju – Muszyniankę Fakro Muszyna. Ekipa z Muszyny jest cieniem samej siebie, w porównaniu do ubiegłego sezonu.

Z trzynastu dotychczasowych gier ligowych, podopieczne Bogdana Serwińskiego siedmiokrotnie schodziły z boiska pokonane. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest kilka. Podstawowa to odejście z klubu Joanny Mirek i Mileny Rosner. Kolejna, to liczne kontuzje jakie trapiły i trapią zawodniczki Muszynianki. Od przewlekłych urazów, zakończonych interwencją chirurgiczną w przypadku Izabeli Bełcik, aż po ostatnią kontuzję łokcia Marleny Mieszały.

Bogdan Serwiński (trener Muszynianki Fakro Muszyna):W przypadku Marleny staramy się dmuchać na zimne bo najważniejszy i tak jest play-off. Z kolei Iza Bełcik przechodzi od dwóch miesięcy długotrwałą rehabilitację. Do Bielska przyjeżdżamy przede wszystkim zagrać ładny mecz, a przy okazji wygrać, właśnie w takiej kolejności. W końcu obecność kamer telewizyjnych zobowiązuje.

Wiktor Krebok (szkoleniowiec BKS Aluprof):

Chcemy się odegrać za porażkę 2:3 w I rundzie, stąd bojowe nastawienie moich dziewczyn. O formę zespołu się nie obawiam. Trenowaliśmy w ostatnim okresie bardzo mocno, do 12-u jednostek treningowych w tygodniu. W końcu nasze zwycięstwa nie wzięły się z powietrza. Powoli zbliża się faza play-off, więc trzeba będzie trochę odpuścić z tych obciążeń. Na razie i tak najważniejsza jest Muszyna, którą koniecznie chcemy pokonać.

Początek spotkania w niedzielę o godz. 14:40 w hali przy ul. Rychlińskiego.

Zobacz również:

Wyniki oraz tabela Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved