Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Resovii wzloty i upadki

Resovii wzloty i upadki

Jak można w ciągu 10. minut zapomnieć jaka się gra w siatkówkę? W pierwszym secie zagraliśmy najlepiej w tym sezonie, a później zaczęła się totalna katastrofa – mówi trener Resovii Jan Such po meczu, w którym jego podopieczni przegrali u siebie 1:3 z Jadarem Radom.

W pierwszej partii rzeszowianie grali jak z nut, a rywal był zupełnie bezradny. Gospodarze imponowali mocną zagrywką i świetnym atakiem, wobec którego blok rywali był bez szans. – Resovia zagrała niczym Brazylia, w każdym elemencie nas przewyższając. Daliśmy się im jednak wyszumieć i to się opłaciło – mówi przyjmujący Jadaru Sebastian Pęcherz.

Od drugiego seta licznie zgromadzona publiczność oglądała dwie zupełnie inne drużyny. Goście walczyli z ogromną determinacją, nie było dla nich żadnych straconych piłek i kończyli praktycznie wszystkie akcje z kontry. Rzeszowianie wyglądali na wyraźnie zagubionych, a ich gra zupełnie się nie kleiła. – Jadar wzmocnił zagrywkę i to przyniosło im efekt. Odrzucili nas od siatki i zaczęły się problemy – mówił trener Resovii Jan Such.* Więcej w Przeglądzie Sportowym

źródło: sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved