Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Mariusz Wlazły spotkał się z Raulem Lozano

Mariusz Wlazły spotkał się z Raulem Lozano

Dziś w Warszawie na prośbę Mariusza Wlazłego, miało miejsce osobiste spotkanie zawodnika Skry z Raulem Lozano, selekcjonerem reprezentacji Polski mężczyzn w piłce siatkowej.

Panowie szczegółowo wyjaśnili powody decyzji podejmowanych w ciągu ostatnich dni zarówno przez zawodnika, jak i trenera. Spotkanie przebiegało w atmosferze wzajemnego zrozumienia i miało na celu wypracowanie rozwiązania umożliwiającego powrót Mariusza Wlazłego do reprezentacji Polski.

Ostateczne decyzje związane z grą Mariusza Wlazłego w reprezentacji Polski będą uzależnione od kolejnych specjalistycznych badań medycznych. Polski Związek Piłki Siatkowej udzieli zawodnikowi wszelkiej pomocy w związku z jego sytuacją zdrowotną.Jednocześnie władze Polskiego Związku Piłki Siatkowej wyrażają podziękowanie Zarządowi klubu KPS SSkra Bełchatów SSA za pomoc w rozwiązaniu sprawy, tak istotnej dla całego środowiska siatkarskiego.

Po rozmowie z trenerem reprezentacji Mariusz Wlazły wydał specjalne oświadczenie, w którym przeprasza między innymi za zamieszanie wynikłe w związku z jego osobą. Treść oświadczenia zamieszczamy poniżej.


W bezpośredniej rozmowie z trenerem reprezentacji Polski, do której doszło z mojej inicjatywy, udało mi się przedstawić problemy związane ze stanem mojego zdrowia i ich wpływem na moją postawę oraz wyjaśnić wszystkie nieporozumienia jakie w związku z tym powstały. Moim zdaniem znalazły one zrozumienie trenera Raula Lozano i obecnie nie ma już między nami żadnych nieuzgodnionych kwestii związanych z grą w Reprezentacji.

Przyznaję się, że błędem była rozmowa o tym poprzez media. W związku z tym tą drogą chciałbym przeprosić trenera, kolegów z Reprezentacji, kibiców oraz wszystkich zainteresowanych jak najlepszymi rezultatami sportowymi polskiej Reprezentacji za zamieszanie jakie powstało na tle mojego powołania do Kadry Narodowej.

Mariusz Wlazły

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved