Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga mężczyzn: Do Strzelec po zwycięstwo i awans

II liga mężczyzn: Do Strzelec po zwycięstwo i awans

W sobotę siatkarze Delic-Polu Norwida mogą zapewnić sobie awans do półfinału play-off rozgrywek II ligi. Podopieczni Stanisława Gościniaka po dwóch meczach rozegranych u siebie prowadzą z Karo Strzelce Opolskie 2:0.

Do pełni sukcesu potrzebują jednego zwycięstwa. W najgorszym przypadku będą mieć aż trzy szanse. O takim obrocie sprawy nikt w klubie nawet nie myśli. Dwa dotychczasowe spotkania pokazały, że „ciastkarze” są zdecydowanie silniejsi. Gdyby nie wpadka z pierwszego seta niedzielnego spotkania, to przed tygodniem częstochowianie prawdopodobnie wygraliby dwa razy po 3:0.

Mamy większy potencjał od Karo i chcielibyśmy zakończyć tę rywalizację jak najszybciej – mówi prezes klubu Krzysztof Wachowiak. – Zależy nam na tym bardzo, bo przed nami jeszcze finały mistrzostw Polski juniorów i kadetów.Optymistą jest również trener Gościniak. – Wszystko wskazuje na to, że po kontuzjach i problemach z początku roku nie ma śladu – mówi częstochowski szkoleniowiec. – Forma zespołu rośnie. Chcemy wygrać mecz w Strzelcach i zacząć myśleć o półfinale.

Trzeci mecz pierwotnie był zaplanowany na 10 marca. Ze względu na udział częstochowian w finale MP juniorów, spotkania zostały przełożone na nadchodzący weekend. Gdyby Delic-Pol Norwid przegrał w Strzelcach Opolskich dwa razy, decydujący piąty mecz odbędzie się w Częstochowie.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved