Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga kobiet: Zdobyć punkt w Chorzowie

I liga kobiet: Zdobyć punkt w Chorzowie

fot. archiwum

Już w sobotę studentki Politechniki Częstochowskiej grają w Chorzowie z Sokołem. - Bardzo mocno wierzę, że dziewczyny powalczą o punkty - mówi menedżer SPS-u Janusz Majkusiak.

W I lidze kobiet powoli dobiegają końca rozgrywki rundy zasadniczej. Częstochowianki, oprócz spotkania z zespołem z Chorzowa, czekają jeszcze mecze z Legionowią Legionowo i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Aby myśleć o realizacji przedsezonowych założeń – zakwalifikowaniu się do grona sześciu drużyn walczących o awans do Ligi Siatkówki Kobiet – SPS nie może już sobie pozwolić na słabsze występy. – Wiemy, o co gramy – twierdzi Majkusiak . – Każda porażka oddala nas od miejsca w szóstce. W sobotę gramy z zespołem z czołówki tabeli i zdaję sobie sprawę, że nie będziemy faworytem. Liczę jednak na to, że minimum jeden punkt uda nam się zdobyć.

 

Częstochowianki także i tym razem nie zagrają w optymalnym składzie. Co prawda po dwutygodniowej przerwie w treningach wraca do gry środkowa Izabela Kasprzyk , jednak trener Andrzej Solski nadal nie będzie mógł wystawić do szóstki swojej siostry Marzeny. – Przysłała nam zwolnienie lekarskie – dodaje menedżer SPS-u. – Jest po zabiegu okulistycznym. Uważam, że to trochę nie fair, że zdecydowała się na taki zabieg, nic nam nie mówiąc. Oczywiście, zdrowie jest ważne, ale wydaje mi się, że klub powinien być poinformowany przez zawodniczkę o tym, że wybiera się ona do szpitala. Jak tylko Marzena wróci, będziemy na ten temat rozmawiać.źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-03-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved