Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Kadeci mają mało czasu na przygotowania

Kadeci mają mało czasu na przygotowania

Reprezentacja Polski kadetów, w ramach przygotowań do ME, zagra z Niemcami i Austrią i prawdopodobnie z ekipą Włoch. Czempionat rozpocznie się dopiero w połowie kwietnia jednak - jak przyznaje trener reprezentacji kadetów - na przygotowanie pozostało już niewiele czasu.

Okres przed mistrzostwami Europy będzie dość napięty. W połowie marca rozgrywane będą Mistrzostwa Polski juniorów a później Mistrzostwa Polski kadetów. Większość z naszych chłopaków będzie brała udział w oby tych turniejach. Z tego też powodu ostateczne przygotowania do mistrzostw Europy odbędą się dopiero po finałach, na przestrzeni trzech ostatnich tygodni przed wyjazdem do Austrii.

Podopieczni trenera Karola Janaszewskiego w ramach treningów rozegrają kilka meczów towarzyskich z reprezentacjami Włoch, Niemiec oraz AustriiCzekamy na odpowiedź ze strony włoskiej, wysłaliśmy do nich zaproszenie przyjazdu, ale jeszcze nie ma reakcji. Jeżeli »opcja włoska« nie wypali to zagramy z zespołami z 1. ligi. W trakcie zgrupowania w Szczyrku (2-7 kwietnia) skonfrontujemy się również z ekipą Niemiec. Do Austrii wyjeżdżamy 7 kwietnia i tam trwać będzie ostatni etap przygotowań do mistrzostw – kończy trener.

Polacy w fazie grupowej mistrzostw Europy w Austrii (11-13 kwietnia) zmierzą się z zespołami Łotwy i Belgii.

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacje młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved