Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: Prezentu od Siarki nie będzie

II liga: Prezentu od Siarki nie będzie

Niektórzy kibice tarnobrzeskiej Siarki łudzili się, że na jubileusz 50-lecia klubu siatkarki tego klubu awansują do I ligi. Nic jednak z tego. W miniony weekend udowodniły, że nie mają na to żadnych praktycznie szans.

Tarnobrzeżanki w pierwszych meczach play off zmierzyły się z… juniorkami Dalinu Myślenice i przegrały dwukrotnie, 1:3 oraz 2:3. Nie porażki jednak, a styl, w jakim zostały poniesione, zabolały kibiców najbardziej. W grze miejscowych były rażące błędy. Dalin to w tym sezonie tak słaby zespół, że tarnobrzeżanki, przy poprawnej grze, są w stanie wygrać z tą drużyną trzykrotnie (rywalizacja w play-off trwa do trzech wygranych), ale nawet jeśli to by się udało, to co będzie w rywalizacji z silniejszymi drużynami?

Nawet trener Andrzej Dróbkowski, który zawsze powtarza, że w sporcie wszystko jest możliwe, patrzy realnie na mizerne umiejętności swego zespołu.Jak mamy tak grać, to szkoda pieniędzy na wyjazd. A nawet jak przejdziemy Dalin, to co będzie dalej, w konfrontacji z silniejszymi drużynami? – zadaje retoryczne pytanie.

Szkoleniowiec ten jest pasjonatem siatkówki, broni swe podopieczne, ale po kompromitujących meczach z Dalinem argumentów było niewiele.

Nie wszystkie siatkarki Siarki zasłużyły na krytykę. Wokół takich zawodniczek jak Anna Surowiec i Emilia Burchart warto budować nowy zespół. Młodych dziewcząt w Nowej Dębie i Mielcu jest wystarczająco dużo, by dać im szansę gry w drugiej lidze w przyszłym sezonie. A że w młodości siła, pokazały sobotnio-niedzielne potyczki Siarki z Dalinem.

24.02.2007

Siarka Tarnobrzeg – Dalin Myślenice 1:3

25.02.2007

Siarka Tarnobrzeg – Dalin Myślenice 2:3

Stan rywalizacji play-off: 0:2 dla Dalinu

Zobacz również:

Wyniki fazy play-off II ligi kobiet gr. IV

źródło: echodnia.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved