Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga: Jadą do Łodzi po punkty

I liga: Jadą do Łodzi po punkty

fot. archiwum

We wtorek siatkarki SPS-u rozegrają zaległy mecz XXI kolejki ze Startem Łódź. - Jedziemy po zwycięstwo - zapowiada trener częstochowskiego zespołu, Andrzej Solski.

Studentki Politechniki wciąż mają szansę na to, aby znaleźć się w grupie sześciu drużyn, które walczyć będą w play-offach o awans do Ligi Siatkówki Kobiet. Częstochowskie siatkarki udowodniły już, że potrafią zmobilizować się i walczyć nawet w najtrudniejszych momentach. Tak, jak w minioną sobotę, kiedy bez Marzeny Solskiej i Izabeli Kasprzyk ograły uczennice sosnowieckiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

 

W środę powinno być zdecydowanie łatwiej, gdyż łódzki Start to jedyna drużyna, która w tegorocznych rozgrywkach nie wywalczyła punktu. – Żadnego rywala nie wolno zlekceważyć – przestrzega środkowa Politechniki Dorota Malinowska . 

Większym optymistą jest trener częstochowianek. – Innego rozwiązania, niż nasze zwycięstwo, nie biorę pod uwagę – mówi Solski . – Nadal nie będzie Marzeny Solskiej, być może także Izy Kasprzyk. Ale nie obawiam się o wynik .

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved