Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > W „polskim” meczu rosyjskiej Superligi lepsze Zariecze

W „polskim” meczu rosyjskiej Superligi lepsze Zariecze

Zdobywczynie Pucharu Rosii - siatkarki Zariecza Odincowo, pokonały dzisiaj 3:0 w spotkaniu wyjazdowym AZS Bałakowo. W ekipie Zariecza zagrała Mariola Zenik, zaś Masza Liktoras nie pojawiła się na parkiecie w zespole gospodyń.

Dla drużyny Zariecza Natalia Savronowa zdobyła 14 punktów a Olga Fateeva – 11. Mariola Zenik zanotowała 100% poprawnego przyjęcia w tym 50% idealnego.

Dla Bałakowskiej 12 punktów zdobyła Irisova a 10 – Gromova. Masza Liktoras w dzisiejszym meczu nie wystąpiła.Bałakowskaja Bałakowo – Zariecze Odincowo 0:3

(21:25, 17:25, 20:25)

Słabo spisują się natomiast siatkarki Tulicy Tułamasz Tuła, w której występują dwie Polki: Joanna Mirek oraz Agata Karczmarzewska. Obie nasze zawodniczki spisały się w meczu z Urałoczką NTKM bardzo dobrze, zdobywając odpowiednio 21 i 9 punktów. Ich zespół przegrał jednak 0:3, co jest kolejną porażką drużyny.

Po 11. kolejce na czele tabeli są moskiewskie zespoły Dinamo i CSKA, mające po 22 punkty. Zariecze, z 18 punktami jest na 4. miejscu. Bałakowskaja AZS Bałakowo po dzisiejszej porażce jest z 16 punktami na 8. miejscu.

Zobacz również:

Wyniki meczów i tabela Superligi rosyjskiej kobiet

źródło: sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved