Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Półfinały MP kadetów z niespodziankami

Półfinały MP kadetów z niespodziankami

Ośmiu finalistów mistrzostw Polski kadetów poznaliśmy po turniejach półfinałowych, które zostały rozegrane w ostatni weekend. W większości do turnieju finałowego awansowali faworyci, ale było też kilka niespodzianek.

Turniej organizowany w Rzeszowie, wygrali zdecydowanie zawodniczy Juranda Malbork, tracąc zaledwie seta w trzydniowych zmaganiach. Drugie miejsce, premiowane awansem, wywalczyli kadeci Metra Warszawa. Srogi zawód sprawili swoim kibicom, miejscowi zawodnicy przegrywając wszystkie swoje spotkania.

Wyniki i tabela turnieju 1/2 finału MP kadetów w RzeszowieSporą rewelacją tegorocznych rozgrywek są kadeci Kęczanina Kęty, którzy kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Nie mieli oni sobie równych, również w spotkaniach półfinałowych. Awans z tej grupy, uzyskał również zespół AZSu Olsztyn.

Wyniki i tabela turnieju 1/2 finału MP kadetów w Kętach

Ubiegłoroczni triumfatorzy zmagań w kategorii kadet – Delic Pol Częstochowa zwyciężyli w turnieju grupy III. W spotkaniu o pierwsze miejsce, pokonali po pięciosetowej walce, drugiego z finalistów – Jokera Piłe. Zupełnie nie udał się występ gospodarzom, którzy z zerowym kontem punktowym zakończyli zmagania.

Wyniki i tabela turnieju 1/2 finału MP kadetów w Lublinie

Znakomite spotkania oglądali, licznie zebrani kibice w Warszawie. Każdy z zespołów występujących w stolicy deklarował przed turniejem chęć awansu do finałów. Sztuka ta udała się młodym zawodnikom z Bełchatowa, którzy jak się później okazało w decydującym sobotnim spotkaniu, pokonali po pięciosetowym boju gospodarzy turnieju.

Wyniki i tabela turnieju 1/2 finału MP kadetów w Warszawie

Pięciodniowy turniej finałowy rozpocznie się 14 marca. Zespoły będą rywalizować w dwóch grupach, a następnie najlepsza czwórka turnieju będzie rywalizować o miano Mistrza Polski Kadetów.

Grupa A
Skra Bełchatów
AZS UWM Olsztyn
Jurand Malbork
Joker Piła

Grupa B
Delic-Pol Norwid Częstochowa
Metro Warszawa
UKS Kęczanin Kęty
MOS Wola Warszawa

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved