Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Ruciak: Musimy zapomnieć o potknięciu w Bełchatowie

Michał Ruciak: Musimy zapomnieć o potknięciu w Bełchatowie

Jeszcze nie tak dawno, bo w sezonie 2003/2004 w znakomitym stylu bronił barw Skry. Od blisko trzech sezonów jest zawodnikiem olsztyńskiego klubu. Michał Ruciak był mocno niepocieszony po porażce w Bełchatowie. Jego zespół PZU AZS wyraźnie uległ mistrzom Polski 0:3.

Czym zaskoczyła was BOT Skra, że przegraliście wyraźnie w trzech setach?

Michał Ruciak: – Już samym zaskoczeniem dla nas była wyjściowa szóstka gospodarzy. Ostatnie spotkania bełchatowianie rozgrywali z Wlazłym, Stelmachem i Iwanowem w składzie. W ich miejsce pojawili się nowi zawodnicy. Choć gra Pawła Maciejewicza czy Radosława Wnuka nie była dla nas zbyt wielką tajemnicą, to nie daliśmy rady powstrzymać wspomnianej dwójki, którą wspomagał Lewis. Muszę dodać, że BOT Skra zagrała świetnie w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła.PZU AZS zagrał zupełnie inaczej niż w pierwszym meczu, a przy tym nie ustrzegł się wielu błędów. Jak należy tłumaczyć słabą postawę twojego zespołu?

Michał Ruciak: – W analizę gry nie chcę się zbytnio zagłębiać. Spotkaniu w Bełchatowie poświęcimy jeszcze wiele czasu. Błędy które popełnialiśmy w przyszłości nie mogą mieć prawa bytu. Teraz jak najszybciej musimy zapomnieć o potknięciu w Bełchatowie, koncentrujemy się na następnej potyczce z Jastrzębskim Węglem.

*Więcej w serwisie skra.pl

Z Michałem Ruciakiem rozmawiał Sebastian Sobczak

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved