Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Maciej Jarosz: Wina obustronna

Maciej Jarosz: Wina obustronna

Każde rozwiązanie jakie zapadnie w tej sprawie będzie niedobre - mówi znakomity przed laty zawodnik, a obecnie komentator Polsatu Sport Maciej Jarosz. - Mariusz Wlazły będzie w kadrze, to zostanie naruszony autorytet trenera Raula Lozano. Zawodnik odejdzie, ucierpi na tym zespół.

To nie tak wszystko powinno wyglądać. Jeden za szybko wyciągnął colta i wystrzelił. Drugi zrobił tak samo bez chwili zastanowienia. Pierwszy jest młody, ma prawo być do końca niepoukładanym zawodnikiem. Drugi jest trenerem i mógł reagować w sposób bardziej przemyślany, spokojny i wystrzelić np. ze ślepych naboi.

Sytuację oceniam na podstawie opinii medialnych, rozmów w środowisku. Na pewno ta sprawa szkodzi wszystkim, całej siatkówce, a powinna zostać zupełnie inaczej rozwiązana. Wina leży po obu stronach, zawodnika i trenera.Praktycznie nie ma dobrego rozwiązania. Mariusz Wlazły zostanie w kadrze, to ucierpi autorytet trenera. Raul Lozano pozostanie przy swoim, to ucierpi drużyna. Nie jesteśmy na obozie harcerskim. Oni są dorosłymi mężczyznami.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved