Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Przed meczem Delic-Pol Norwid – Karo Strzelce Opolskie

Przed meczem Delic-Pol Norwid – Karo Strzelce Opolskie

Delic-Pol Norwid w sobotę rozpoczyna walkę w rundzie play-off II ligi. Przeciwnikiem będzie piąty zespół po rundzie zasadniczej - Karo Strzelce Opolskie.

Podopieczni trenera Stanisława Gościniaka pierwszą część sezonu zakończyli na czwartej pozycji. W 18 spotkaniach zdobyli 34 pkt., a do drugiego miejsca stracili pięć „oczek”. – Patrząc na nasze występy z perspektywy czasu, uważam, że nie powinniśmy grać w pierwszej rundzie play-off – mówi prezes klubu Krzysztof Wachowiak.

Niepotrzebnie na własne życzenie straciliśmy kilka punktów, które teraz by nam się bardzo przydały. Ale cóż, trzeba walczyć dalej. Chciałbym, abyśmy pokonali Karo jak najszybciej. Liga koliduje z rozgrywkami młodzieżowymi, w których uczestniczymy. Juniorzy są już w finale, kadeci właśnie walczą o awans. Do tej pory nasze mecze z Karo były bardzo wyrównane. My wygraliśmy w Częstochowie, a przeciwnicy – w Strzelcach Opolskich. Jest więc remis 1:1. Po tych spotkaniach można sądzić, że walka może być nadal wyrównana. Uważam jednak, że nasi zawodnicy mają większy potencjał – podkreśla prezes Wachowiak.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved