Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Strefowa zapowiedź 12. kolejki PLS

Strefowa zapowiedź 12. kolejki PLS

Przed nami kolejny gorący weekend w Polskiej Lidze Siatkówki. Szlagierem będzie z pewnością mecz BOT Skry Bełchatów z PZU AZS Olsztyn. Jednak w pozostałych czterech meczach także nie powinno zabraknąć sporej dawki emocji.

Wydaje się, że stosunkowe łatwe zadanie czeka w najbliższy weekend siatkarzy Jastrzębskiego Węgla. Zagrają bowiem w Radomiu z miejscowym Jadarem. Jednak gospodarze pokazują od jakiegoś czasu, że mają potencjał i stać ich na dobrą grę z najlepszymi. Wygrana 3:0 z wrocławską Gwardią tylko potwierdziła dobrą dyspozycję podopiecznych Dariusza Luksa. Z kolei jastrzębianie mają jeszcze dwa zaległe mecze w PLS, dlatego będę chcieli teraz zdobyć jak najłatwiej trzy punkty do kolekcji.

Jadar Radom – Jastrzębski Węgiel24.02.2007 g. 17:00

faworyt – Jastrzębski


Spotkanie Skry Bełchatów z PZU AZS Olsztyn będzie hitem nadchodzącego weekendu. W pierwszym meczu w Olsztynie akademicy z Warmii i Mazur wygrali 3:1. Było to spotkanie stojące na bardzo wysokim poziomie. Bełchatowianie w przypadku zwycięstwa mają szansę na objęcie fotela lidera z jednym meczem zaległym. Będzie to jednak bardzo trudne, gdyż podopieczni Ireneusza Mazura są w bardzo dobrej formie i będą chcieli to udowodnić na gorącym terenie przeciwnika.

Skra Bełchatów – PZU AZS Olsztyn

24.02.2007 g. 15:00

faworyt – Skra


Wykorzystując zaległe mecze Jastrzębskiego Węgla oraz lekkie osłabienie formy siatkarzy Resovii Rzeszów zawodnicy Wkręt-metu Domexu AZS Częstochowa wskoczyli na trzecie miejsce w tabeli. Duża w tym zasługa także ich samych. Teraz będą mieli okazję do zdobycia kolejnych trzech oczek. Zagrają bowiem w Bydgoszczy z Delectą, która zajmuje ostatnią pozycję w tabeli. Bydgoszczanie nie grają źle, jednak wciąż brakuje im, aby dogonić pozostałe zespoły ekstraklasy.

Delecta Bydgoszcz – AZS Częstochowa

25.02.2007 g. 17:00

faworyt – AZS


Powoli, ale skutecznie pnie się w górę po szczeblach tabeli PLS zespół AZS Politechniki Warszawskiej. Teraz czeka ich dosyć trudne zadanie, gdyż rywale – Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle mają w tabeli gorszy jedynie stosunek setów. Dodatkowo kędzierzynianie zagrają u siebie, co z pewnością będzie ich atutem. Wydaje się jednak, że siatkarze ze stolicy złapali wiatr w żagle i po wygranej z Resovią 3:2 nie odpuszczą także w Kędzierzynie.

Mostostal-Azoty – AZS Politechnika

24.02.2007 g. 17:00

faworyt – AZS Politechnika


Piątkowy mecz w Rzeszowie jest okazją dla zespołu Resovii na zrewanżowanie się za porażkę z Politechniką w poprzedniej kolejce. Tym bardziej, że siatkarze Jana Sucha podejmą Gwardię Wrocław, która ostatnio nie prezentuje się zbyt dobrze. Ostatnio Gwardziści ulegli 0:3 radomskiemu Jadarowi i zajmują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. Rzeszowianie nie zwykli oddawać meczów szczególnie grając we własnej hali.

Resovia Rzeszów – Gwardia Wrocław

23.02.2007 g. 17:00

faworyt – Resovia

Zobacz także:

Wyniki i tabela PLS

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved