Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > SPS Politechnika Częstochowa osłabiony przed meczem z SMS

SPS Politechnika Częstochowa osłabiony przed meczem z SMS

fot. archiwum

Na pewno bez Marzeny Solskiej i prawdopodobnie bez Izy Kasprzyk wyjdą w sobotę na boisko siatkarki SPS-u. Rywalkami częstochowianek będzie drużyna sosnowieckiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Izabela Kasprzyk ma zwolnienie lekarskie i od dwóch tygodni leży w łóżku. Jednak w przypadku tej zawodniczki jest cień szansy, że w sobotę pomoże koleżankom w spotkaniu z SMS-em. Nie ma natomiast najmniejszych szans, aby zagrała Marzena Solska . – Nasza skrzydłowa nabawiła się poważnego urazu kręgosłupa i jej występ w sobotę nie wchodzi w rachubę – mówi menedżer SPS-u Janusz Majkusiak . – Naprawdę nie wiem, jak przyjdzie nam grać bez dwóch siatkarek, które zazwyczaj wychodzą w szóstce. Myśleliśmy nawet o tym, aby przełożyć mecz, jednak nie było takiej możliwości.

 

Mając na uwadze problemy zdrowotne częstochowianek, przed sobotnim spotkaniem trudno o optymizm. Tym bardziej że sosnowiczanki, chociaż są jednym z najmłodszych zespołów w lidze, w tegorocznych rozgrywkach prezentują się naprawdę nieźle. Po 19 seriach spotkań są na siódmym miejscu w tabeli. SPS jest ósmy i ma na koncie o 5 pkt. mniej niż SMS. 

Spotkanie rozegrane zostanie w hali Politechnik, al. Armii Krajowej 23/25. Początek meczu zaplanowano o godz. 18.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved